MSMLJ26CA/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ26CA/TR
MSMLJ26CA/TR
型号
MSMLJ26CA/TR
描述
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMLJ
数据表
MSMLJ26CA/TR.pdf
交付服务
MSMLJ26CA/TR
内容 *
    MSMLJ26CA/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)28.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp42.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)26V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)71.2A