MSMLJ20CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ20CAE3
MSMLJ20CAE3
型号
MSMLJ20CAE3
描述
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
数据表
MSMLJ20CAE3.pdf
交付服务
MSMLJ20CAE3
内容 *
    MSMLJ20CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)22.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp32.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)20V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)92.6A