MSMLJ16CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ16CA
MSMLJ16CA
型号
MSMLJ16CA
描述
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
数据表
MSMLJ16CA.pdf
交付服务
MSMLJ16CA
内容 *
    MSMLJ16CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)17.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp26V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)16V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)115.4A