MSMLJ15A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ15A/TR
MSMLJ15A/TR
型号
MSMLJ15A/TR
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMLJ
数据表
MSMLJ15A/TR.pdf
交付服务
MSMLJ15A/TR
内容 *
    MSMLJ15A/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)123A