MSMLJ150CA/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ150CA/TR
MSMLJ150CA/TR
型号
MSMLJ150CA/TR
描述
TVS DIODE 150VWM 243VC SMLJ
数据表
MSMLJ150CA/TR.pdf
交付服务
MSMLJ150CA/TR
内容 *
    MSMLJ150CA/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)167V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp243V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12.4A