MSMLJ13CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ13CAE3
MSMLJ13CAE3
型号
MSMLJ13CAE3
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
数据表
MSMLJ13CAE3.pdf
交付服务
MSMLJ13CAE3
内容 *
    MSMLJ13CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)139.4A