MSMLJ12CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLJ12CAE3
MSMLJ12CAE3
型号
MSMLJ12CAE3
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
数据表
MSMLJ12CAE3.pdf
交付服务
MSMLJ12CAE3
内容 *
    MSMLJ12CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)150.6A