MSMLG78A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLG78A/TR
MSMLG78A/TR
型号
MSMLG78A/TR
描述
TVS DIODE 78VWM 126VC SMLG
数据表
MSMLG78A/TR.pdf
交付服务
MSMLG78A/TR
内容 *
    MSMLG78A/TR 规格
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)86.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp126V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)78V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)22.8A