MSMLG11A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLG11A
MSMLG11A
型号
MSMLG11A
描述
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMLG
数据表
MSMLG11A.pdf
交付服务
MSMLG11A
内容 *
    MSMLG11A 规格
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)12.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp18.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)11V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)164.8A