MSMLG110AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLG110AE3
MSMLG110AE3
型号
MSMLG110AE3
描述
TVS DIODE 110VWM 177VC SMLG
数据表
MSMLG110AE3.pdf
交付服务
MSMLG110AE3
内容 *
    MSMLG110AE3 规格
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp177V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)16.8A