MSMLG10A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMLG10A
MSMLG10A
型号
MSMLG10A
描述
TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
数据表
MSMLG10A.pdf
交付服务
MSMLG10A
内容 *
    MSMLG10A 规格
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)11.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp17V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)10V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)176.4A