MSMCJLCE43A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCJLCE43A
MSMCJLCE43A
型号
MSMCJLCE43A
描述
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
数据表
MSMCJLCE43A.pdf
交付服务
MSMCJLCE43A
内容 *
    MSMCJLCE43A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)47.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp69.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)43V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)21.6A