MSMCJLCE12A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCJLCE12A/TR
MSMCJLCE12A/TR
型号
MSMCJLCE12A/TR
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMCJ
数据表
MSMCJLCE12A/TR.pdf
交付服务
MSMCJLCE12A/TR
内容 *
    MSMCJLCE12A/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)75A