MSMCJLCE110A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCJLCE110A/TR
MSMCJLCE110A/TR
型号
MSMCJLCE110A/TR
描述
TVS DIODE 110VWM 178VC SMCJ
数据表
MSMCJLCE110A/TR.pdf
交付服务
MSMCJLCE110A/TR
内容 *
    MSMCJLCE110A/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency90pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp178V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.4A