MSMCJ85A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCJ85A
MSMCJ85A
型号
MSMCJ85A
描述
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
数据表
MSMCJ85A.pdf
交付服务
MSMCJ85A
内容 *
    MSMCJ85A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)94.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp137V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)85V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)10.4A