MSMCJ24CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCJ24CA
MSMCJ24CA
型号
MSMCJ24CA
描述
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
数据表
MSMCJ24CA.pdf
交付服务
MSMCJ24CA
内容 *
    MSMCJ24CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)26.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp38.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)38.6A