MSMCGLCE90A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCGLCE90A
MSMCGLCE90A
型号
MSMCGLCE90A
描述
TVS DIODE 90VWM 146VC SMCG
数据表
MSMCGLCE90A.pdf
交付服务
MSMCGLCE90A
内容 *
    MSMCGLCE90A 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency90pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)100V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp146V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)90V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)10.3A