MSMCGLCE6.5A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCGLCE6.5A
MSMCGLCE6.5A
型号
MSMCGLCE6.5A
描述
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMCG
数据表
MSMCGLCE6.5A.pdf
交付服务
MSMCGLCE6.5A
内容 *
    MSMCGLCE6.5A 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)7.22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp11.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)6.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)100A