MSMCGLCE22A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCGLCE22A
MSMCGLCE22A
型号
MSMCGLCE22A
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMCG
数据表
MSMCGLCE22A.pdf
交付服务
MSMCGLCE22A
内容 *
    MSMCGLCE22A 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)42A