MSMCGLCE15AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMCGLCE15AE3
MSMCGLCE15AE3
型号
MSMCGLCE15AE3
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
数据表
MSMCGLCE15AE3.pdf
交付服务
MSMCGLCE15AE3
内容 *
    MSMCGLCE15AE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)61A