MSMBJSAC45
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMBJSAC45
MSMBJSAC45
型号
MSMBJSAC45
描述
TVS DIODE 45VWM 77VC SMBJ
数据表
MSMBJSAC45.pdf
交付服务
MSMBJSAC45
内容 *
    MSMBJSAC45 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse500W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency30pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)50V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp77V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)45V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.8A