MSMBJSAC22E3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MSMBJSAC22E3/TR
MSMBJSAC22E3/TR
型号
MSMBJSAC22E3/TR
描述
TVS DIODE 22VWM 35.4VC SMBJ
数据表
MSMBJSAC22E3/TR.pdf
交付服务
MSMBJSAC22E3/TR
内容 *
    MSMBJSAC22E3/TR 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse500W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TA)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency30pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)14A