MPLAD7.5KP45A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD7.5KP45A
MPLAD7.5KP45A
型号
MPLAD7.5KP45A
品牌
Microchip Technology
描述
TVS DIODE
数据表
MPLAD7.5KP45A.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
MPLAD7.5KP45A
内容 *
    MPLAD7.5KP45A 规格
    SeriesMilitary, MIL-PRF-19500
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse7500W (7.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)50V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp72.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)45V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)103A