MPLAD7.5KP43CAE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD7.5KP43CAE3/TR
MPLAD7.5KP43CAE3/TR
型号
MPLAD7.5KP43CAE3/TR
描述
TVS DIODE 43VWM 69.4VC MINI-PLAD
数据表
MPLAD7.5KP43CAE3/TR.pdf
交付服务
MPLAD7.5KP43CAE3/TR
内容 *
    MPLAD7.5KP43CAE3/TR 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse7500W (7.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)47.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp69.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)43V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)108A