MPLAD7.5KP40AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD7.5KP40AE3
MPLAD7.5KP40AE3
型号
MPLAD7.5KP40AE3
描述
TVS DIODE
数据表
MPLAD7.5KP40AE3.pdf
交付服务
MPLAD7.5KP40AE3
内容 *
    MPLAD7.5KP40AE3 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse7500W (7.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)44.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp64.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)40V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)116A