MPLAD7.5KP24A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD7.5KP24A
MPLAD7.5KP24A
型号
MPLAD7.5KP24A
数据表
MPLAD7.5KP24A.pdf
交付服务
MPLAD7.5KP24A
内容 *
    MPLAD7.5KP24A 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse7500W (7.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)26.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp38.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)193A