MPLAD6.5KP24CAE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD6.5KP24CAE3/TR
MPLAD6.5KP24CAE3/TR
型号
MPLAD6.5KP24CAE3/TR
描述
TVS DIODE 24VWM 38.9VC PLAD
数据表
MPLAD6.5KP24CAE3/TR.pdf
交付服务
MPLAD6.5KP24CAE3/TR
内容 *
    MPLAD6.5KP24CAE3/TR 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePLAD
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)26.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp38.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)167A