MPLAD6.5KP15A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD6.5KP15A
MPLAD6.5KP15A
型号
MPLAD6.5KP15A
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC PLAD
数据表
MPLAD6.5KP15A.pdf
交付服务
MPLAD6.5KP15A
内容 *
    MPLAD6.5KP15A 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)267A