MPLAD6.5KP12A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MPLAD6.5KP12A
MPLAD6.5KP12A
型号
MPLAD6.5KP12A
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC PLAD
数据表
MPLAD6.5KP12A.pdf
交付服务
MPLAD6.5KP12A
内容 *
    MPLAD6.5KP12A 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)327A