MLCE170A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MLCE170A
MLCE170A
型号
MLCE170A
描述
TVS DIODE 170VWM 275VC CASE-1
数据表
MLCE170A.pdf
交付服务
MLCE170A
内容 *
    MLCE170A 规格
    Package / CaseDO-201AA, DO-27, Axial
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency90pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageCASE-1
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)189V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp275V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)170V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.4A