MLCE14AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MLCE14AE3
MLCE14AE3
型号
MLCE14AE3
描述
TVS DIODE 14VWM 23.2VC CASE-1
数据表
MLCE14AE3.pdf
交付服务
MLCE14AE3
内容 *
    MLCE14AE3 规格
    Package / CaseDO-201AA, DO-27, Axial
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageCASE-1
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)15.6V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp23.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)14V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)65A