MAUPTB33E3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPTB33E3
MAUPTB33E3
型号
MAUPTB33E3
描述
TVS DIODE 33VWM 56.7VC POWERMIT1
数据表
MAUPTB33E3.pdf
交付服务
MAUPTB33E3
内容 *
    MAUPTB33E3 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite 1 (DO216-AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)36.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp56.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)33V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.65A