MAUPTB28
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPTB28
MAUPTB28
型号
MAUPTB28
描述
TVS DIODE 28VWM 47.8VC POWERMIT1
数据表
MAUPTB28.pdf
交付服务
MAUPTB28
内容 *
    MAUPTB28 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)31V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp47.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.13A