MAUPTB15E3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPTB15E3
MAUPTB15E3
型号
MAUPTB15E3
描述
TVS DIODE 15VWM 26VC POWERMITE 1
数据表
MAUPTB15E3.pdf
交付服务
MAUPTB15E3
内容 *
    MAUPTB15E3 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite 1 (DO216-AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp26V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.77A