MAUPTB12
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPTB12
MAUPTB12
型号
MAUPTB12
描述
TVS DIODE 12VWM 21.6VC POWERMIT1
数据表
MAUPTB12.pdf
交付服务
MAUPTB12
内容 *
    MAUPTB12 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite 1 (DO216-AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)13.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.94A