MAUPTB10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPTB10
MAUPTB10
型号
MAUPTB10
描述
TVS DIODE 10VWM 18VC POWERMITE 1
数据表
MAUPTB10.pdf
交付服务
MAUPTB10
内容 *
    MAUPTB10 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite 1 (DO216-AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)11V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp18V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)10V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.33A