MAUPT24E3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPT24E3
MAUPT24E3
型号
MAUPT24E3
描述
TVS DIODE 24VWM 43.2VC POWERMIT1
数据表
MAUPT24E3.pdf
交付服务
MAUPT24E3
内容 *
    MAUPT24E3 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite 1 (DO216-AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)28.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp43.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.47A