MAUPT12E3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAUPT12E3
MAUPT12E3
型号
MAUPT12E3
描述
TVS DIODE 12VWM 21.6VC POWERMIT1
数据表
MAUPT12E3.pdf
交付服务
MAUPT12E3
内容 *
    MAUPT12E3 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite 1 (DO216-AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)13.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.94A