MASMLJ90A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMLJ90A
MASMLJ90A
型号
MASMLJ90A
描述
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
数据表
MASMLJ90A.pdf
交付服务
MASMLJ90A
内容 *
    MASMLJ90A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)100V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp146V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)90V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)20.6A