MASMLJ30CA/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMLJ30CA/TR
MASMLJ30CA/TR
型号
MASMLJ30CA/TR
描述
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMLJ
数据表
MASMLJ30CA/TR.pdf
交付服务
MASMLJ30CA/TR
内容 *
    MASMLJ30CA/TR 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp48.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)62A