MASMLG33AE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMLG33AE3/TR
MASMLG33AE3/TR
型号
MASMLG33AE3/TR
描述
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMLG
数据表
MASMLG33AE3/TR.pdf
交付服务
MASMLG33AE3/TR
内容 *
    MASMLG33AE3/TR 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-215AB, SMC Gull Wing
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)36.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp53.3V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)33V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)56.2A