MASMLG28AE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMLG28AE3/TR
MASMLG28AE3/TR
型号
MASMLG28AE3/TR
描述
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMLG
数据表
MASMLG28AE3/TR.pdf
交付服务
MASMLG28AE3/TR
内容 *
    MASMLG28AE3/TR 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-215AB, SMC Gull Wing
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMLG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)31.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp45.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)66A