MASMCJ64CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ64CA
MASMCJ64CA
型号
MASMCJ64CA
描述
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
数据表
MASMCJ64CA.pdf
交付服务
MASMCJ64CA
内容 *
    MASMCJ64CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)71.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp103V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)64V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)14.6A