MASMCJ60CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ60CAE3
MASMCJ60CAE3
型号
MASMCJ60CAE3
描述
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
数据表
MASMCJ60CAE3.pdf
交付服务
MASMCJ60CAE3
内容 *
    MASMCJ60CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)66.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp96.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)60V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)15.5A