MASMCJ6.5CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ6.5CA
MASMCJ6.5CA
型号
MASMCJ6.5CA
描述
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
数据表
MASMCJ6.5CA.pdf
交付服务
MASMCJ6.5CA
内容 *
    MASMCJ6.5CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)7.22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp11.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)6.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)133.9A