MASMCJ58CA/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ58CA/TR
MASMCJ58CA/TR
型号
MASMCJ58CA/TR
描述
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMCJ
数据表
MASMCJ58CA/TR.pdf
交付服务
MASMCJ58CA/TR
内容 *
    MASMCJ58CA/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)64.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp93.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)58V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)16A