MASMCJ54CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ54CA
MASMCJ54CA
型号
MASMCJ54CA
描述
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
数据表
MASMCJ54CA.pdf
交付服务
MASMCJ54CA
内容 *
    MASMCJ54CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)60V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp87.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)54V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)17.2A