MASMCJ51A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ51A
MASMCJ51A
型号
MASMCJ51A
描述
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
数据表
MASMCJ51A.pdf
交付服务
MASMCJ51A
内容 *
    MASMCJ51A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)56.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp82.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)51V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)18.2A