MASMCJ45AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ45AE3
MASMCJ45AE3
型号
MASMCJ45AE3
描述
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
数据表
MASMCJ45AE3.pdf
交付服务
MASMCJ45AE3
内容 *
    MASMCJ45AE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)50V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp72.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)45V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)20.6A