MASMCJ36CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ36CA
MASMCJ36CA
型号
MASMCJ36CA
描述
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
数据表
MASMCJ36CA.pdf
交付服务
MASMCJ36CA
内容 *
    MASMCJ36CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)40V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp58.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)36V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)25.8A